Aktualitet

Bora Zemani publikon si rrallëherë imazhe me nënën e saj


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:10 - 03/06/21 |
mapo.al

Moderatorja Bora Zemani ka publikuar së fundmi foto me të ëmën. Mamaja e moderatores është një grua brune dhe shihet se Bora ka marrë shumë nga ajo në tiparet e fytyrës dhe tani jemi të sigurtë se kujt i ka marrë gjithë bukurinë.


 


Bora Zemani është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në showbiz-in shqiptar, e cila përveç  jetës së saj profesioale, na ëmbëlson edhe me pamje nga familja e saj.Bora arriti majat e karrierës me moderimin e emisionit “Për’puthen”, i cili rezulton deri më tani si një nga programet më të ndjekura në trojet shqiptare. Edhe pse nuk kishte drejtuar kurrë një format të tillë, Bora ja doli mbanë më së miri ta përballonte këtë emision kaq impenjues.

Lexo edhe :  Atdheu bën deklaratën e papritur për Bora Zemanin (FOTO)


1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas