Aktualitet

Bora Zemani uron ditëlindjen e të vëllait: Të kam nxirë jetën, por të dua shumë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:40 - 24/02/21 |
mapo.al

Ata që kanë motër ose vëlla e kuptojnë që një marrëdhënie si macja me miun është e zakonshme.

Një marrëdhënie të tillë e ka edhe Bora me Lisienin, i cili sot feston ditëlindjen. Ata kanë treguar shpesh në rrjete sociale që janë tepër të lidhur me njëri-tjetrin.


Urimi i moderatores për të vëllain ishte më i bukuri. Krahas fotos së Lisienit, Bora ka shkruar:

“Zemra ime, shpirti im, gjaku im! Jam e lumtur që të kam në jetën time, që jam rritur me ty (edhe pse të kam nxirë jetën). Të dua dhe sa më shumë rritemi, të dua edhe më shumë,”- shkruan Bora.
Disa ditë më parë, Bora mposhti virusin Covid-19, e cila e detyroi të mungonte për ditë me radhë në emisionin “Për’puthen”. Moderatorja është shprehur se është ruajtur shumë për gjithë këto muaj, por nuk i shpëtoi dot infektimit.

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas