Aktualitet

Boris Johnson bëhet baba

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:14 - 29/04/20 |
mapo.al

Një zëdhënës i Kryeministrit, bëri të ditur se Boris Johnson është bërë sot baba. Ai tha se edhe e ëma, e fejuara e kryeministrit, edhe fëmija, janë shumë mirë.


Nuk dihet, nëse Johnson, i cili sapo doli nga trajtimi prej koronavirusit, ka marrë pjesë ose jo gjatë lindjes, në spital.


Johnson, dhe zonja Symonds, 32 vjeç, thanë në Mars se presin një fëmijë që do të lindë pak përpara verës.


Të dy, janë çifti i parë i pamartuar, në Downing Street.


Kryeministri britanik u kthye të hënën në punë pas bejetës me Covid-19, bëri tyë ditur BBC. Kolegët dhe miqtë kanë nisur urimet në rrjetet sociale.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas