Aktualitet

Boris Johnson firmos divorcin/ Ja shuma që ikën nga llogaria e tij
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:12 - 18/02/20 |
mapo.al

Pas daljes nga BE, kryeministri i Britanisë Boris Johnson i ka dhënë fund  dhe martesës së tij me Marina Wheeler.Ata kanë rënë dakort që shuma prej 4 mln paund, nga pasuria e Boris ti kalonte Marinës ,por asgje nuk është bërë zyrtare, raporton Daily Mail.


Gjatë senacës së sotme dëgjimore, gjyqtarja Sarah Gibbons i dha leje Marinës për të aplikuar një dekret absolut e cila do i jepte fund martesës se tyre.
Çifti ishin të martuar prej 25 vitesh dhe kishin së bashku 4 fëmijë.Prej vitit 2018 ata nuk bashkëjetonin sepse kishin mosmarrëveshje rreth pasurisë dhe pronave të tyre.


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas