Kanë thënë

Borrell: Në zgjedhjet e 25 Prillit, listat të kenë njerëz me integritet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:55 - 01/03/21 |
mapo.al

Josep Borrell: Në zgjedhjet e 25 Prillit, listat e kandidatëve të kenë njerëz me integritet. Eshtë kyçe për të treguar se vendi dëshiron vërtetë të luftojë korrupsionin. Lufta ndaj korrupsionit është një nga përparësitë kryesore për Shqipërinë dhe për një demokraci funksionale


1


Etiketa: , , ,

Pas