Kryesore

Bota që nuk jeton dot pa median sociale: Nuk punon Instagrami, ‘panik’ te përdoruesit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:29 - 03/10/18 |
mapo.al

Instagrami nuk ka punuar paraditen e së mërkurës, duke bërë të pamundur që të shikohen fotot dhe profilet e atyre që ndjekim në këtë rrjet social.


Përdoruesit e tij, sapo e hapin aplikacionin, shohin të shkruar mesazhin “cannot refresh feed”, ndërsa kur shkojnë te profilet e miqve, gjithçka del bosh.


Edhe versioni web i Instagramit ka probleme. Nëse do të futeni aty, do të gjeni të shkruar vetëm një “5xx Server Error”, raporton TCH.Sipas “Down Detector”, Instagrami ka probleme sidomos në Europë, Australi dhe në bregun perëndimor të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.
1
Etiketa: , ,

Pas