Aktualitet

Bozo dhe Çomo në siglën e PS – Basha: Ramën s’ka gjë që e shpëton


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:12 - 09/03/21 |
mapo.al

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka komentuar kandidimin për deputete të Luljeta Bozos dhe Najada Çomos në qarkun e Tiranës, nën siglën e Partisë Socialiste.


Në konferencë për mediat, Basha tha se Ramën nuk ka asgjë që e shpëton nga rezultati disfat më 25 prill.


“Sado makiazh të hedhë Rama e të vendosë, nuk ia hedh dot më askujt. Shqiptarët e dinë që prej tij nuk vjen asnjë ndryshim. Ka ardhur koha që të largohet”, – u shpreh kryedemokrati Basha.1Etiketa: , , , ,

Pas