ShowBizz

Brad Pitt dhe Angelina Jolie ‘garojnë’ me njëri-tjetrin/ Ja çfarë po kurdisin ata


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:50 - 10/05/20 |
mapo.al

Këtë vit Shiloh mesa duket do të festojë në dy banesa të ndryshme ditëlindjen, më 27 maj. Kjo për arsye se Brad Pitt dhe ish-gruaja e tij, Angelina Jolie, kanë vendosur të organizojnë festa rivale për ditëlindjen e 14-të të Shilohit .


See the source image


Brad, thuhet se është duke bërë gjithçka që festa për Shiloh të jetë jashtëzakonisht e veçantë. Të gjithë vëllezërit dhe motrat e saj, Maddox, 18 vjeç, Pax, 16 vjeç, Zahara, 15 vjeç dhe binjakët, Knox dhe Vivienne, 11 vjeç, pritet të jenë në rezidencën e madhe në Beverly Hills në këtë ditë, raporton Us Weekly.

See the source imagePor nuk duket se Angelina do të jetë aty, pasi raportohet se do të organizojë festën e saj për Shiloh.


See the source image

“Brad planifikon të organizojë shumë gjëra argëtuese në kompleksin e tij, si lojëra në natyrë dhe surpriza të tjera.”- tha një burim.

See the source image

See the source image

See the source image

 

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas