ShowBizz

Brad Pitt në një lidhje me dizenjuesen e bizhuterive


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:19 - 25/09/19 |
ro ot

Brad Pitt ka një partnere të re në jetën e tij, tre vite pas ndarjes me Angelina Jolie. Aktori i “Ad Astra” është në një lidhje me dizenjuesen e bizhuterive dhe guru-n shpirtërore Sat Hari Khasa, që prej tre muajsh, sipas ‘Us Weekly’.


Website-i gjithashtu shkruan se 55-vjeçari nisi të dilte me bukuroshen bjonde që kur u nda nga Charlize Theron, 44 vjeç, në qershor.


Megjithatë “shkëndijat” me Pitt dhe Sat Ahri duket se nisën një vit më parë kur ata u ulën pranë njëri tjetrit në një tavolinë rrumbullake gjatë mbrëmjes gala të “Silverlake Conservatory”.

Argjendaria, që përgjithësisht bën gjëra të personalizuara, është një nga të preferuarat e Demi Moore, Emma Watson, madje edhe e Jennifer Aniston, ish-gruaja e Brad Pitt.foto galerifoto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

 

1


Etiketa: , ,

Pas