Politika

Brahimllari takim në Korçë: Qyteti i përket rinisë dhe jo oligarkut
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:59 - 20/10/20 |
mapo.al

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Brahimllari me anë të një statusi në Facebook ka postuar një foto të një takimi me të rinjtë e qarkut të Korçës.


Brahimllari shprehet se Korça i përket rinisë dhe jo oligarkut.


Statusi i Brahimllari:Te rinjte energjike te Korçes.
Korça e Rinise dhe jo e oligarkut.
#shqiperia_shtepia_juaj
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas