ShowBizz

‘Bredh lule më lule’, ndjekësja i kthehet këngëtares

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:56 - 08/05/20 |
mapo.al

 


Ditën e djeshme Albërije Hadërgjonaj postoi një video të vajzës së saj, Anxhelinës duke kërcyer në dhomën e gjumit, veshur me bikini.


Bashkëngjitur videos këngëtarja shkruajti që vajzës së saj t’i vijnë anash të gjithë.


 


 


Komentet kanë qënë të shtumta nga kolegët dhe të afërmit e këngëtares por nuk munguan as komentet negative ndaj Anxhelinës. Një ndjekëse është irrituar duke i kërkuar Albërijes të mbledhë vajzat dhe të mos merret me pamjen fizike.

 

 

View this post on Instagram

 

🦋

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

‘Po pse i vijnë anash???? Siç është për ty e mirë kshu janë dhe për të tjerët fëmijët e tyre, kshu që mos e krahaso me njërëzit e tjerë. Anash për ca i vijn!!! Apo për të bredhurat lule më lule. Mblidh çupat atë bëj dhe mos u merr me njerëzit e rregullt që s’keni lidhje ju”, shkruan ndjekësja në profilin e Albërijes.

See the source image

Menjëherë pas këtij komenti ka reaguar ashpër Anxhelina, e cila nuk e ka lënë pa një replikë: “Për atë punë të më vish anash dhe ti. Lule më lule mos bredh vet ti”.

Image

See the source image

See the source image

See the source image

 

View this post on Instagram

 

You had me at “Si ja kalove?” 🤪

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on


Etiketa: ,

Pas