ShowBizz

Brenda apartamentit modern të Ilda Bejlerit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:41 - 10/09/19 |
mapo.al

Moderatorja e sportit, Ilda Bejleri ka treguar së fundmi një pjesë të mirë të shtëpisë ku jeton. Përmes një postimi në “Instagram”, Ilda ka shfaqur dhomën e pritjes, që karakterizohet nga arredimi modern dhe plot ngjyra.Krahas videos së publikuar, moderatorja ka ftuar ndjekësit që ta shohin sonte në mbrëmje në drejtimin e “Procesi Sportiv”, në ekranin e Top Channel.


Risjellim në vëmendje se kalimi i Ildës nga Digitalb-i në Top u komentua shumë në media, jo vetëm për faktin se ishte një lëvizje e ardhur pas 11 vitesh, por edhe për shkak të konfliktit të saj me Dritan Shakohoxhën.


1Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas