ShowBizz

Brenda vilës luksoze dhe shumëngjyrëshe të Ledri Vulës (Foto)


               Publikuar në : 15:26 - 10/06/19 |
mapo.al

Ledri Vula bleu pak kohë më parë në një zonë ku jetojnë mjaft personazhe të njohur kosovarë, Brezovicë, një shtëpi me vlerë mbi 200 mijë euro. Ndërsa së fundmi “My Living” ka sjellë ambientet e brendshme të vilës dy katëshe, ku reperi jeton së bashku me familjen e tij.


Kamera është shoqëruar përgjatë gjithë kohës nga e ëma e Ledrit, Xheraldina, e cila është marrë personalisht me arredimin e shtëpisë. Në këtë të fundit, sikurse mund të shihet, mbizotërojnë ngjyra të ndezura dhe të ngrohta si portokallia, e verdha apo edhe e kuqja.

<
>
23 28 17-1 18-2 22-1-1 7-1-1


Etiketa: ,

Pas