ShowBizz

Brenda vilës super luksoze të familjes Beckham (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:02 - 15/11/19 |
mapo.al

David dhe Victoria Beckham mësohet se kanë marrë një vilë luksoze me qera në Beverly Hills, për 25 mijë dollarë në muaj.


Sipas “Daily Mail”, vila është 11.200 metra katrorë, me mure xhami, dysheme mermeri ,orendi super të shtrenjta dhe mbi të gjitha me një pamje të jashtëzakonshme të qytetit.


E ndërtuar para pesë vitesh, vila përmban 6 dhoma gjumi, një hapësirë për kinema, palestër, një hapësirë për veshjet, kuzhinë në natyrë, si dhe një pishinë gjigande.


Për më tepër, shihni fotot e mëposhtme:


<
>
tert twertert twtw wer werfwetfw wqrqw ewtwetw eyh dgsdfgd


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas