KMR

Brisbane, dallga fsheh një tufë delfinësh, njëri prej tyre kërcen dhe hedh sërfistin në ujë

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 16:59 - 28/04/18 |
mapo.al

Me orë të tëra duke pritur dallgën perfektë, por ajo që vjen për një sërfist nga Brisbane, Australi, fsheh një surprizë… të pabesueshme.


Në një video të publikuar në një faqe Instagram, shihet i riu i cili qëndron në këmbë mbi një tavolinë sërfi , duke u përpjekur të gjejë dallgën e duhur.

Megjithatë teksa dallga rritet, nën ujë fshihet një tufë e madhe delfinësh dhe njëri prej tyre vendos të kërcejë në momentin kur i afrohet sërfisitit. Përplasja është e paevitueshme dhe ai që e pëson më shumë është burri që përfundon në ujë. Etiketa: , , , , , , ,

Pas