Aktualitet

Britania sërish në karantinë, të rinjtë shijojnë mundësinë e fundit (FOTO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:08 - 23/09/20 |
mapo.al

Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson shpalli disa masa të reja anti-Covid në vend që do të zgjasin për 6 muaj dhe mes tyre ishte dhe mbyllja e lokaleve të natës në orën 22:00.


Shumë të rinj po shfrytëzojnë mbrëmjet e fundit të festojnë deri në orët e para të mëngjesit duke qenë se masat e reja hyjnë në fuqi të enjten.


<
>
Screenshot_2 Screenshot_3 Screenshot_4 Screenshot_5 Screenshot_6 Screenshot_7 Screenshot_8 Screenshot_9 Screenshot_10 Screenshot_11 Screenshot_12 Screenshot_13 Screenshot_14 Screenshot_15


Etiketa: ,

Pas