ShowBizz

Britney përkrah të dashurit 25-vjeçar: Jam shumë e bekuar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:02 - 03/06/19 |
mapo.al

Princesha e popit, Britney Spears po e rimerr veten pas daljes nga spitali psikiatrik nën shoqërinë e të dashurit të saj Sam Asghari. Ajo ka publikuar së fundmi një fotografi në rrjetin social “Instagram”, ku shihet përkrah 25-vjeçarit ndërsa bëjnë xhiro me biçikletë.


“Jam shumë e bekuar që e kam këtë në lagje. Sapo mora një biçikletë të re dhe më duket si parajsë”-ka shkruar Britney, e cila ka marrë menjëherë një koment nga ana e Samit. “I referohesh liqenit apo zotërisë së pashëm”– i është drejtuar ai në nota humori.


Britney ka zbuluar kohët e fundit se ndonëse doli në muajin prill nga spitali psikiatrik, ende i nënshtrohet terapive, për të arritur stabilitetin e gjendjes së saj emocionale. Kujtojmë se 37-vjeçarja u shtrua për shkak se lëkundjeve të forta emocionale që erdhën si pasojë e shëndetit të përkeqësuar të të atit.


1
Etiketa: ,

Pas