Aktualitet

Britney Spears: Nëse do duhet që të merrem me pelenat e fëmijëve tuaj, do e bëj
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:06 - 23/03/20 |
mapo.al

Në sfidën “Do Your Part” është nominuar edhe këngëtarja Britney Spears nga motra e saj e vogël, Jamie Lynn Spears.


Përmes një videoje, ajo tha: “Përderisa bota jonë po kalon kohë kaq të vështira tani, motra ime thjesht më nominoi për të ndihmuar njerëzit”.


https://www.instagram.com/p/B9-VuoaAXU7/?utm_source=ig_web_copy_link


“Pavarësisht nëse është me ushqim, ose unë do të duhej të merrem me pelenat e fëmijëve tuaj, ose çfarëdo qoftë ajo, më kontaktoni në Instagram dhe unë do t’ju ndihmoj.”View this post on Instagram

💋👠💋

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Këngëtarja me famë ndërkombëtare mori shumë komente positive për thjeshtësinë e saj duke i thënë që ajo është një “mbretëreshë bujare”.

 


Etiketa:

Pas