Aktualitet

Brohoritje, flamuj e makina – Basha mes entuziazmit të demokratëve në Blinisht


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:51 - 18/04/21 |
mapo.al

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është surprizuar nga mbështetësit e PD në Blinisht, të cilët i kanë bërë një pritje entuziaste me makina


Në ndalesën e shkurtër që pati me qytetarët e Zadrimës në Blinishtit, Basha tha se ndryshimi është i pandalshëm tashmë dhe koha e Edi Ramës ka mbaruar.


Për t’i dhënë fund dështimit të 8 viteve, kreu i opozitës bëri thirrje për të votuar masivisht numrin 9 më 25 prill që ndryshimi të vij për Zadrimën dhe gjithë Shqipërinë.<
>
aa817643-16c1-460c-9826-8703f6e2ba24 d51d1a2e-1dde-4299-9844-d3a14492e58d 95a09205-d0e5-46a0-90f7-4d3d498e9d8e
1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas