ShowBizz

Bukuroshja nxjerr asetet dhe ‘djeg’ rrugët me fotot e saj të ‘flakë’

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:49 - 04/12/18 |
mapo.al

Katie Salmon mori gjithë vëmendjen brëmjen e djeshme, kur u shfaq në hotelin Mayfair në Londër, për ditëlindjen e shoqes së saj, duke dwshmuar edhe njw herw se ajo nuk e ka humbur shkëlqimin.


22-vjeçarja nuk i la vend imagjinatës, e veshur mjaft provokuese, duke zbuluar gjoksin bombastik në një bluzë të hapur dhe të pasmet gjigante në një palë xhinse shumë të shkurtra, të kombinuara me çizme të gjata të zeza.


Fotot i ka bërë publike vetë Katie, në profilin e saj në instagram ku ka pranuar komente të shumta nga fansat.


<
>
auto_7c02bbe2955a24ed5affbccb9a9f6a29_L1543943199 auto_dfhsfdj1543943202 auto_medium_2017-02-07-bb59a8f2911543943200 auto_setdhgjsrtxfgs1543943201 auto_srtujdtyurt1543943200Etiketa: , , ,

Pas