Aktualitet

Bulqizë- Plagoset i mituri teksa luante në akull, niset me helikopter në Tiranë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:41 - 23/03/21 |
mapo.al

Një 10-vjeçar me inicialet F.B është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.


Mësohet se i mituri po luante në akull në Bulqizë, në momemntin që është rrëzuar dhe ka pësuar fraktura në kokë.


10-vjeçari ka marrë ndihmën mjekësore fillimisht në Bulqizë dhe më pas është nisur me helikopter drejt Tiranës, për një ndihmë më të specializuar.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas