Humor

‘Burrat-gra në PS’: Karikatura virale e Bujar Kapexhiut

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:49 - 13/06/19 |
mapo.al

Thellimi i krizës politike në vend dhe votimi i një rezolute në Kuvend treguan se mazhoranca i ka shtuar numrat e saj.Zërat kundër kryeministrit Edi Rama janë të pakët, çka ka nxitur mjeshtrin Bujar Kapexhiu të sjellë një punim të radhës për këtë temë.


Pas pyetjes së Paskal Milos se ‘a ka burra në PS’, Kapexhiu i kthen në gra disa prej emrave të njohur të partisë në pushtet.
Ndiqeni më poshtë punimin viral të Kapexhiut.
1


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas