KMR

“Burrat paguajnë pafundësisht për 1 video”, vajza fiton 1100 euro brenda natës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:18 - 22/07/18 |
mapo.al

Një britanike, që tashmë është profesioniste në atë që bën, thotë se mund të bëjë deri në 1100 euro brenda një dite.Këto shifra brenda vetëm një dite, britanikja i merr duke u zhveshur drejtpërdrejt në Web-kamerën e saj.


Amber Kelly, 30 vjeç, punon si një “elite camgirl”, ose shqip “vajzë-kamere elitë”, duke arkëtuar kështu tarifa të mëdha për shfaqjet e saj vetëm në internet.
Kelly, e cila e përdor këtë emër vetëm për efekt të punës, është shprehur se burrat e pasur janë të gatshëm të paguajnë shuma të mëdha për të parë thjesht një video.Ajo shpjegon se për 4 orë mund të fitojë 650 dollarë, por nëse ke “vullnet” për më shumë orë, atëhërë edhe paratë shtohen.


Amber thotë:

Nëse ulesh atje gjatë gjithë ditës, mund të fitosh më shumë. Mund të shkojë deri në 1100 euro në ditë nëse punoni shumë.”
Ndryshe nga rasti i pornografisë, vajzat-webcam punojnë vetëm nga shtëpia në siguri dhe fitojnë më shumë para.\

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas