“Burrë shteti, jemi me ty”, mbështetje e madhe për Haradinajn

Politikanë, diplomatë dhe mijëra qytetarë kanë vërshuar me statuse në rrjetet sociale në mbështetje të Ramush Haradinajt. Pasi u përball dy herë me drejtësinë në Hagë dhe fitoi, Ramush Haradinaj është thirrur sërish nga Gjykata Speciale e formuar këtë vit po në Hagë. Mjaft i emocionuar njoftoi dorëheqjen nga posti i Kryeministrit për tu përballur … Continue reading “Burrë shteti, jemi me ty”, mbështetje e madhe për Haradinajn