Kryesore

Bushati jep shpjegimin epik për kërcënimin e Ramës


               Publikuar në : 22:15 - 25/04/19 |
mapo.al

Andi Bushati ka bërë një analizë të spikatur sonte tek “Të Paekspozuarit”, lidhur me kërcenimin e Edi Ramës sot në Parlament, se kush do të cënoje zgjedhjet me 30 qershor, do bëjë 7 vite burg.


Rama ironizoi kur u shpreh se: a ka budallenj që janë gati të bëjnë 7 vite burg për Lulzim Bashën.

Andi Bushati, u shpreh se me këtë cfarë thotë, Rama duhet të jëtë krejtësisht i cmendur.

Po si a mund të gjenden budallenj që të bëjnë 7 vite burg për Lulzim Bashën, tha Bushati, duke shtuar se po pse këta që prishin zgjedhjet dhe blejnë vota për të, për Edi Ramën, cfarë janë. Janë të zgjuar, apo këta promovohen, dhe nuk i kap drejtësia.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Po a nuk eshte Rama qe thote se nuk mund te nderhyje ne punet e drejtesise?!Atehere si ka mundesi qe Rama te caktoje se sa vite burg do te bejne ata qe prishin zgjedhjet ?

    Përgjigju ↓
Pas