ShowBizz

Butrint Imeri imiton Profesorin e “La Casa del Papel” (Video)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:45 - 14/12/19 |
mapo.al

“M’ke rrejt” është kënga e fundit që Butrint Imeri publikoi sot.

Videoklipi ka skena të ngjashme me filmin “La Caca del Papel” një ndër serialet më të ndjekura në Netflix.


Vajzat balerina veshin kostumin e kuq dhe maskën e Salvador Dali, ndërsa në duar disa mbajnë automatikë fals.
1
Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas