Aktualitet

Bylykbashi dhe Vasili në zyrën e Bashës pas takimit me Kim dhe Sorecën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:08 - 02/06/20 |
mapo.al

Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili, pas takimit me ambasadorët Yuri Kim, Luigi Soreca dhe Duncan Norman, kanë shkuar në zyrën e Bashës.


I pranishëm në takim është dhe kreu i PD, Shpëtim Idrizi.


Dy të mandatuarit e opozitës për Këshillin Politik dhe Shpëtim Idrizi do të zhvillojnë një takim me liderin opozitar. Ende nuk është e qartë nëse do të ketë një reagim për mediat.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas