ShowBizz

“Ç’a ke që sheh, ik tek gruaja”/ Përse u revoltua Bleona? (Foto)

               Publikuar në : 15:49 - 23/06/19 |
mapo.al

Këngëtarja Bleona Qerreti është pikasur nga hera për natyrën e saj të çiltër dhe pa komplekse.


Ajo ka publikuar së fundmi në “Instagram” një video ku shihet në makinë, në vendin e shoferit, teksa vesh çizme të gjata ngjyrë lejla, në funksion të setit të ri fotografik. Drejtuesi i një automjeti që kalon pranë saj duket se është hutuar deri në atë pikë sa ka arritur të tërheqë vëmendjen e Bleonës.“Ç’a ke që shef mi shpirti, ik te gruaja jote në shtëpi”-dëgjohet t’i drejtohet këngëtarja, e cila më tej u thotë bashkëpunëtorëve: Me qetësi dhe dashuri, mbaroi kjo punë. Tani ikim ku të doni!


<
>
5d0f7adaad408Screenshot_11 5d0f7ad1e4f39Screenshot_10 5d0f7aef5a8ceScreenshot_15 5d0f7ae38dd8fScreenshot_12 5d0f7af7dd301Screenshot_14

 


Etiketa:

Pas