Aktualitet

Vranë 71-vjeçarin për nder, Gjykata le në arrest me burg vëllezërit Shera

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:19 - 08/08/20 |
mapo.al

Gjykata ka caktuar masën e sigurisë për vëllezrit Shera, në fund të një seance me dyer të mbyllura, gjykatësja Migena Laksa caktoi ndaj Saimir dhe Arsil Sherës masën e sigurisë “arrest me burg”.Ndaj tyre rëndon akuza e vrasjes me paramendim. I vetmi që reagoi në gjykatë ishte më i madhi nga vëllezërit, Saimiri kur i tha gjykatëses se krimin e kreu për nderin e familjes.


1
Etiketa: , ,

Pas