ShowBizz

Capital T befason fëmijët për 1 Qershorin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:27 - 01/06/20 |
mapo.al

Capital T ka befasuar disa fëmijë duke i vizituar ata në një objekt, ndërsa u ka dhënë atyre edhe disa dhurata.


Në rrjetin social Instagram Kapo ka shpërndarë disa video teksa fëmijët vraponin drejt tij.


 


 


 

View this post on Instagram

 

The Ambassador ✍🏻

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Një fëmijë mund t’i mësojë një të rrituri tri gjëra: Të jetë i lumtur pa ndonjë arsye të veçantë, të jetë gjithmonë i zënë me diçka dhe të dijë t’i kërkojë me gjithë forcë atë që dëshiron. Urime dita e fëmijëve. Një fakt ekstra për mua, unë i dua fëmijët”, ka shkruar ai në përshkrimin e videos.

Në videon e dyte të ndarë me fansat e tij, shihet se rep-artisti u ka dhuruar atyre disa pajisje elektronike.Duket se fëmijët ishin mjaft të kënaqur me dhuratat e marra, pasi shiheshin plot lumturi para reperit.

 

View this post on Instagram

 

Ja nisëm punës 🦍 lets kill this post pandemic week 🔋🔋🔋 #invisible #flawless #hardworkbabyhardwork

A post shared by Capital T (@truekapo) on


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas