ShowBizz

Capital T ‘thumbon’ kolegët: Nuk kemi fjetur por kemi qëndruar aktiv

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:14 - 28/05/20 |
mapo.al

Karantina ka ndikuar pozitivisht tek Capital T pasi ai është fokusuar tek projektet muzikore.


 


 


 


 

 

View this post on Instagram

 

I decide the vibe • ☀️😎☕️

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Kapo ka punuar rreth projekteve të reja muzikore, madje e finalizoi edhe albumin e ri, të cilin pritet ta publikojë në qershor.

Reperi ka përmendur 4 projektet që i lansoi brenda këtyre muajve të 2020-ës, ndërsa thotë se pavarësisht që krejt e kanë ndal prodhimin,  ai nuk u ndal së punuari këngë të reja.

“Në karantinë nuk kemi fjetur po kemi ndejtur aktiv për njerëzit që e duan artin tonë dhe janë me neve në këtë rrugëtim”, ka shkruar ndër të tjerash Capital T.

 

View this post on Instagram

 

💜 FLEX-in

A post shared by Capital T (@truekapo) on


Etiketa:

Pas