ShowBizz

Cardi B shkëlqen në ditëlindjen e saj, e veshur nga stilistja shqiptare


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:24 - 12/10/20 |
mapo.al

Së fundmi stilistët nga të gjithë trevat e Shqipërisë po njihen nëpër botë për veshjet e tyre shumë të pëlqyera nga të famshmit e huaj.


Ditën e djeshme reperja Cardi B festoi 28 vjetorin e saj në një festë madhështore në Las Vegas ku shumë personazhe nga bota e showbizz-it të huaj ishin të ftuarit e saj.


Ajo që ra në sy ishte veshja luksoze e reperes, e cila ishte stiluar nga një shqiptare.

Stilistja nga Prizreni, Lena Berisha sapo kishte prezantuar koleksionin e fundit të fustaneve dhe dukja “glamoroze” e Cardit ishte pikërisht nga ky koleksion. Reperja ishte veshur me të bardha dhe dukej një mrekulli.Fotografitë tashmë janë shpërndarë gjithandej në rrjetet sociale, duke u cilësuar si një hap i rëndësishëm dhe mjaft i suksesshëm për stilisten.


<
>
cardib cardib2 3cbbirthday cardi-b-birthday

 

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas