Aktualitet

Cardi B surprizon fansat, del në rrugë me kokën mbuluar, por me trupin zhveshur (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:44 - 17/01/20 |
mapo.al

Cardi B gjithmonë di sesi të tërheqë vëmendjen me veshjen e saj. Dhe pikërisht këtë gjë bëri ndërsa u shfaq në Paris Fashion Week 2020 të enjten, ku u prezantua koleksioni i Laundered Works Corp dizajnuar nga bashkëshorti i saj Offset.


Ajo u sigurua që të gjithë të kthenin kokën drejt saj ndërsa mbante kokën të mbuluar me maskë dhe pjesën tjetër të trupit pothuajse të zbuluar.<
>
Cardi B3 Cardi B2 Cardi B1 Cardi B5 Cardi B4

27-vjeçarja nuk la vend për imagjinatën me veshjen transparente që nxirrnin në pah të brendshmet e saj të zeza.


Padyshim që zgjedhja e saj e çuditshme goditi edhe këtë herë pasi Cardi dukej shumë seksi me veshjen e saj.


Etiketa:

Pas