ShowBizz

Carla Bruni, çfarë ngjashmërie me Bella Hadid: ‘Kam një vajzë ilegale’

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:35 - 14/05/18 |
mapo.al

Carla Bruni ka marrë pjesë në galanë për bamirësi Fashion For Relief, e organizuar në Cannes nga Naomi Campbell.


Në event kanë qenë prezente modele të djeshme dhe të sotme.


Ish-modelja dhe zonja e parë e Francës ka bërë një selfie së bashku me Bella Hadid dhe e ka postuar në profilin e saj Instagram bashkangjitur me mesazhin: “Kam një vajzë ilegale?”, duke bërë shaka për ngjashmërinë mes saj dhe modeles 21 vjeçare.


C_2_fotogallery_3087999_11_image


 

C_2_fotogallery_3087999_20_image

C_2_fotogallery_3087999_8_image

C_2_fotogallery_3087999_16_image

C_2_fotogallery_3087999_13_image


Etiketa: , , , ,

Pas