Aktualitet

Çekia në listën e vendeve që heq kufizimet për Shqipërinë, ja çfarë duhet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:56 - 28/06/21 |
mapo.al

Një tjetër shtet i shtohet listës së vendeve që heqin të gjithë kufizimet për udhëtarët shqiptarë.


Tirana International Airport përmes një njoftimi në Facebook bën me dije se shqiptarët tashmë janë të lirë që të udhëtojnë drejt Çekisë.


Për të udhëtuar as testi dhe as vaksina nuk janë të detyrueshme.Njoftimi i plotë:
“Çekia
Nga sot, hiqen të gjitha kufizimet për qytetarët shqiptarë që duan të udhëtojnë në Çeki.As testi, as vaksinat nuk janë të detyrueshme. Mjafton bileta, pasaporta dhe maska.

Ju faleminderit për bashkëpunimin,

Tirana International Airport”

1


Etiketa: , ,

Pas