Kanë thënë

Celibashi: Kandidatët me të kaluar problematike e ngarkon lidershipin politik


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:10 - 09/02/21 |
mapo.al

Ilirjan Celibashi: Përfshirja në lista e kandidatëve për deputetë me të kaluar problematike ndaj ligjit penal, e ngarkon me përgjegjësi lidershipin e forcës politike, dhe aq më tepër nëse subjekti është në dijeni.


1


Etiketa: , ,

Pas