Aktualitet

Çelja e aerodromit të Gjirokastrës, Rama: Një hapësirë më shumë për turizmin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:41 - 06/06/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamje nga çelja e aerodromit të Gjirokastrës.


Në një postim në Facebook, kreu i qeverisë shprehet se kjo është një hapësirë më shumë për turizmin e zonës.


Nga pamjet e publikuara duket se të shumtë kanë qenë vizitorët për ta provuar ndjesinë e fluturimit.Postimi i Ramës
“MIRËMËNGJES 😊 dhe me eksperiencën e çeljes së aerodromit të Gjirokastrës, një hapësirë më shumë për turizmin e zonës, ju uroj një të dielë të mbarë.”1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas