Aktualitet

Çfarë dënimi u jep djemve që s’e bindin në lidhje? Ronela përgjigjet troç


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:50 - 05/07/21 |
mapo.al

Si rrallëherë, këngëtarja e njohur, Ronela Hajati ka ndarë detaje nga jeta e saj private.


Ronela Hajati ka ndarë si rrallëherë detaje nga jeta e saj private. Këngëtarja e njohur ka qenë së fundmi e ftuar te “Binjakët”, ku u pyet se çfarë dënimi u jep djemve që nuk e kënaqin në një lidhje dhe ashtu siç pritej, përgjigjja e saj ishte e prerë.


“I dënoj me dëbim, pra, duke i larguar nga jeta ime!”– tha këngëtarja gjatë intervistës.<
>
Ronela Hajati3 Ronela Hajati4 Ronela Hajati2 Ronela Hajati1

Kujtojmë që Ronela për disa vite me radhë jetoi një histori të bukur dashurie me Young Zerkën, edhe pse fjalët e thëna lart e poshtë për lidhjen e tyre nuk u konfirmuan kurrë.Megjithatë dedikimet që ata bënin për njëri-tjetrin në intervista dhe afrimiteti që shfaqnin tregonte shumë.Mirëpo pas shumë vitesh papritur marrëdhënia e tyre mori fund dhe tashmë ata ndjekin rrugë të ndara.

Edhe pse Ronela ka pranuar se është e lumtur dhe beqare, ngacmimet ndaj saj për Young Zerkën nuk kanë fund. Para pak kohësh, këngëtarja ishte e ftuar në emisionin “Soiree” për të folur për albumin e ri “Rron-Ela”, ku nuk munguan as pyetjet me spec në lidhje me Zerkën.

Nga përgjigjet e saj, Ronela la të kupohet se mes tyre gjithçka ka marrë fund një herë e mirë dhe se ajo e ka harruar përgjithmonë ish-in.

1


Etiketa:

Pas