Aktualitet

“Çfarë derbi”! Mbyllet në barazim me gola pjesa e parë (Foto+Video)Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:48 - 13/12/19 |
mapo.al

Është mbyllur në barazim me gola (1-1) pjesa e parë mes Tiranës dhe Partizanit në ‘Air Albania Stadium’. Një derbi i vërtetë me plot emocione dhe gola.


<
>
WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.16.16 WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.16.15 WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.16.15 (1) WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.16.15 (2) WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.16.14 WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.16.14 (1) WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.16.13 WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.16.13 (1) WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.16.13 (2) WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.16.13 (3) WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.16.12 WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.16.12 (1) WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.16.12 (2) WhatsApp Image 2019-12-13 at 19.16.04

Ishin bardheblutë që kaluan të parët në avantazh me Idriz Bathën në minutën 7’, i cili pas një krosimi nga e djatha zhyti me kokë topin në rrjetë.


Vetëm 4 minuta më pas ka ardhur goli i barazimit nga Jurgen Bardhi, i cili shënoi pas disa tentativave pa sukses nga shokët e skuadrës.


Etiketa: , , , , ,

Pas