ShowBizz

Çfarë ndodhi?!/ Fero mbështet publikisht Mozzik për këngën e re

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:55 - 03/07/20 |
mapo.al

Fero ka shpërndarë në profilin e tij të Instagramit një foto nga kënga e Mozzik dhe Kidës.  Ai i ka bërë tag dy artistëve duke vendosur dhe një zemër në fund.


Ky gjest ka befasuar shumë pasi dy reperët që kur u shkëputën nga labeli ‘On Records’ kanë thënë fjalë jo shumë të mira për tjetrin.


Mozzik është shprehur kohë më parë se nuk ka më kontakt me ish-kolegun në të cilin bënin pjesë tek label-i i njejtë.


Madje, Mozzik asokohe është shprehur se Fero u bë i famshëm falë tij dhe Getinjos mirepo duket se tashmë dy reperët të cilët po e vijojnë karrierën e tyre veçmas janë rregulluar.


 

 

View this post on Instagram

 

@kida cheerz 🖤🤍 Ky vit ka me qene 🔥🔥🔥 #Paranoia #Pishmon 🦩🦩🦩🦩🦩🦩🦩🦩

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas