Aktualitet

Çfarë po ndodh me Vip-at? Edhe S4MM i marrin Instagramin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:13 - 05/05/20 |
mapo.al

Personazhet publike së fundmi po hasen me hackërimet e llogarive të tyre, kryesisht të rrjetit social Instagram. Para pak ditësh reperit Fero i kanë vjedhur Instagramin dhe kanë filluar ta kërcënojnë reperin se do t’i publikojnë mesazhet dhe foto të ndryshme. Më vonë edhe aktori i humorit , Ermal Mamaqi është kërcënuar duke i thënë se do i vijë dhe atij radha.E njëjta gjë ka ndodhur dhe me reperin tetovar S4MM, duke i vjedhur adresën dhe duke i publikuar bisedat me të fejuarën, Filis Ismaili.


 


 

View this post on Instagram

 

😂😂😂😭😭😂 😭😭😂😂😭 E GJETEM KALIN 🐴 🐴 🐴 🐴 🐴 🐴

A post shared by S4MM (@samirs4m) on

E fejuara i ka dërguar një meme me dy kuaj, duke shkruar: “Unë dhe i dashuri kur të dalim nga karantina”. Nisur nga kjo hacker ka shkruar bashkangjitur me bisedën ‘E gjetëm kalin’.

Reperi ka reaguar nëpërmjet një postimi në Snapchat, duke u shprehur se do e rimarrë Instagramin.

See the source image

See the source image

 

 

 


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas