Aktualitet

Çfarë po ndodh mes Kanye West dhe Kim Kardashian, i refuzon puthjen

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:14 - 20/02/20 |
mapo.al

Një video e publikuar në Twitter, ku shfaqet Kimi me Kanye, ka nxitur mjaftë kritika nga ana e fansave. Kësaj herë është kritikuar sjellja që reperi ka bërë .


Kimi Kardashian së bashku me Kanye West kanë qënë të pranishëm në lojën e basketbollit të NBA All-Star. Gjatë kësaj kohe Kimi ka publikuar  një video, ku përshëndet fansat, dhe me më pas i drejtohet Kanye-s që ta puthte, por ai e refuzon duke mos lëvizur fare.Kardashian ka ditur ta menaxhoj situatën  duke e puthur vetë bashkëshortin e saj.


 


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas