Sport

Champions/ City fluturon me Mahrez-Gundogan në Ukrainë (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:50 - 18/09/19 |
ro ot

Manchester City ka zgjidhur gjithçka në 45′ e para ndaj Shakhtar Donetsk, teksa Mahrez dhe Gundogan kanë realizuar në minutën e 25 dhe 38′, duke çuar ndeshjen në  binarët e duhura…Etiketa: , ,

Pas