Sport

Champions/ Di Maria nuk përmbahet, nxjerr gjuhën ndaj Realit (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:43 - 18/09/19 |
ro ot

PSG ka realizuar golin e dytë ndaj Real Madrid me protagonist sërish Di Maria, që ka realizuar nga distanca, duke festuar më pas si i çmendur dhe me gjuhën jashtë… Por, kamerat kanë kapur sidomos festën e Neymar dhe Mbappe në tribunë duke qeshur dhe shijuar spektaklin!


Pas golit të dytë të PSG, Reali ka reaguar menjëherë me Gareth Bale i cili ka shënuar një nga golat më të bukur të karrierës, por fatkeqësisht VAR ia ka anuluar.


Uellsiani ka prekur topin me dorë përpara se të bënte atë goditje të mrekullueshme dhe pasi arbitri ka parë përsëritjet ka vendosur ta anulojë.

Etiketa: , , , , ,

Pas