Aktualitet

Champions/ Dinamo Zagreb poshtëron Atalantan në 45′ (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:11 - 18/09/19 |
ro ot

Kanë mjaftuar 45′ e para që Dinamo Zagreb të shkërmoqë Atalantan me tri gola. Leovac dhe dy herë Orsic kanë tronditur Gjimshitin & Co, të cilëve u duhet një mrekulli tani për të reaguar. Eksperienca po ndikon jashtë mase te ekipi italian, që luan për të parën herë në Champions League.
Pas