Aktualitet

Champions League/ Kualifikohet Liverpul dhe Napoli (Video)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:06 - 10/12/19 |
mapo.al

Dy skuadrat e para që janë kualifikuar për në fazën tjetër 1/16, janë Liverpul dhe Napoli.


Anglezët mposhtën me rezultatin 0-2 austriakët e Salzburg, me dy gola brenda një minute.


 


“The Red’s” e mbyllën në vendin e parë me 13 pikë, të ndjekur nga Napoli me 12 pikë, i cili fitoi bindshëm ndaj Genk, me rezultatin 4-0.
Etiketa: , , , , ,

Pas