Aktualitet

Champions League ‘përulet’ para Maradonës, nderohet me 1 minutë heshtje para ndeshjeve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:34 - 25/11/20 |
mapo.al

Champions League është solidarizuar menjëherë duke shprehur nderimin dhe respektin për legjendën e futbollit, Diego Armando Maradona.Në të gjitha ndeshjet e sotme në CHL, do të ketë nga një minutë heshtje për Maradonën.


Të parat e filluan sfidat Borussia Monchengladbach- Shakhtar Donetsk dhe Olympiacos- Manchester City.Formati më i lartë i futbollit europian për klube do të nderojë sot në të gjitha sfidat teksa luhen përballje të rëndësishme si Inter- Real Madrid, Liverpool-Atalanta apo Bayern- Salzburg.1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas