Aktualitet

Champions me grupe ‘ferri’, Juventus-Barcelona dhe Real Madrid-Inter (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:06 - 01/10/20 |
mapo.al

Është hedhur shorti i i Champions League. Juventus do të ndeshet me Barcelonën. Dy lojtarët më të mirë në botë, Messi dhe Ronaldo do të përballen me njëri-tjetrin sërish.


Do të ketë përballje spanjolle-italiane, pasi Reali i Madridit do të ketë në grup Interin.
Kampionët në fuqi Bayer Munchen do të përballet me Atletico Madrid dhe Salzburg, ndërkohë që PSG do të ketë në grup Manchester United, ndërsa Liverpool me Ajaksin dhe Atalantën.
Etiketa: , , ,

Pas