Aktualitet

Champions/ Tifozja superbombë ndërpreu pak sekonda ndeshjen

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:49 - 01/06/19 |
mapo.al

Për pak sekonda është ndërprerë ndeshja mes Tottenham dhe Liverpool në pjesën e parë, pasi një tifoze superseksi u fut në fushën e lojës.Menjëherë janë publikuar edhe fotot e tifozes nga fusha, prej fotoreporterëve, edhe pse regjia e UEFA-s e hoqi pamjen, dhe nuk e dha për shumë sekonda kur ajo gjendej në fushë.Format e saj trupore janë vërtetë “bombastike”, dhe të gjithë tifozët e pranishëm në “Wanda Metropolitano” të Madridit duket se përveç ndeshjes, kanë pasur edhe diçka tjetër për t’u argëtuar.


Vajza mbante veshur një trupore me emrin e një faqeje interneti ruse me materiale “me pullë të kuqe”. Ajo madje është identifikuar si Kinsey Wolanski, e dashura e Vitaly Zdorovetskiy, i cili është themeluesi i faqes pornografike. Ajo ka më shumë se 300 mijë ndjekës në Instagram, ku publikon rregullisht foto të sajat gjysmë e zhveshur.Edhe pse kanë edhe një kanal të dedikuar për materiale jo në kufijtë e pornografisë në Youtube, me gati 1.6 miliardë shikime, pronari Vitaly Zdorovetskiy njihet më së shumti si “VitalyzdTv” e ka qenë më parë si aktor i filmave “hot” në vitin 2011.


61791600_2648451468498986_1372183381818736640_n (1)

gocc-ebd9f4c6f9b2f8cb8347e94fdc43d97068027fe0219db8914c6605_1920x1080

61587136_2648451528498980_7815841417787342848_n

 

 


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas