Aktualitet

Mbyllet pjesa e parë/ Chelsea në avantazh ndaj Liverpool (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:40 - 14/08/19 |
mapo.al

Është mbyllur pjesa e parë mes Liverpool dhe Chelsea. U deshën 36 minuta që skuadra e Frank Lampard të kalonte në avantazh ndaj Liverpool.

Minutat e para filluan me “Të kuqtë” që ishin dominant, por më pas “Blutë e Londrës” përmbysën gjithçka, duke e marrë në dorë lojën, duke sulmuar dhe në minutën e 36 Giroud shënon, pas një pasimi të Pulisic.Etiketa: ,

Pas